Hukuk Bürolarına Özel Geliştirilmiş Yazılım Çözümleri İçin

SHA YAZILIM

Uyap Toplu Sorgu Programı | Toplu Takip Açma | SHAYAZILIM
Ar-Ge Yaklaşımımız

SHA Yazılım, hukuk ve yazılım alanında uzmanlaşmış kadrosunun oluşturduğu yüksek sinerji ile etkin, yenilikçi, çözüm odaklı, pratik ve kullanıcı dostu uygulama, hizmet ve çözümler üretmek amacıyla İzmir'de faaliyet göstermekte olan bir bilişim firmasıdır. Sektöründe öncü firma olma hedefiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Bir yazılım şirketi olarak rekabet içerisinde farklılaşmak ve çeşitliliği korumak için teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi bir yaklaşım sergileyip çeşitli ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Bu aşamada yenilikçi bir hizmet sunmak ve bir ürün geliştirmek için en önemli kaynağın Ar-Ge ve inovasyon gücü olduğuna inanıyoruz.

Yenilikçi bir dünya lideri olma yolunda ilerlemeye çalışan SHA Yazılım, bu aşamada önemli rol oynamaktadır. İlklerinden birkaçı olan insan yetenek yönetimi ve marka yönetimi teknojilerinin merkezden belirlendiği bir organizasyona dönüşme çabasını sürdürmeye devam ediyor.

SHA Yazılım, sizin istek ve ihtiyaçlarınıza, sektörün en iyi uygulamalar çerçevesinde tanımlar. Bu sayede şuanki ihtiyacınızı değil geleceğe dair bir hizmet sunmaya yönelik çalışmaktayız.

Amacımız

Uyap Toplu Sorgu Programı

uyap toplu mts takip açma, uyap toplu takip açma, uyap çoklu kullanım, Uyap toplu sorgu programı, uyap toplu takip, uyap toplu mts takip, uyap toplu evrak gönderme, uyap toplu evrak indir, uyap toplu evrak gönder, uyap toplu haciz kaldırma, uyap toplu haciz ekleme, uyap toplu haciz ekleme yazılımı; uyap katibim programı, Uyap sistemi ile tamamen uyumlu çağrı merkezi yazılımı, call center yazılımı; çağrı Katibim ve Taa Call Solution ile yüzlerce hukuk bürosunun iş yükünü en aza indirgeyen; modülleri ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda en etkin çözümleri sunmaya çalışmaktayız.