• uyap sorgu otomasyon
  Uyap Toplu Sorgu
  Size Özel Özgün
  uyap server programı
  SHA YAZILIM
  Uyap Performansınızı % 100 Artırabilirsiniz
  2020 Uyap Sistemi Ve Merkezi Takip Sistemine % 100 Uyumlu Tek Yazılım
  ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına Sahip Yazılım Firması
  Bilgi Güvenliği Konusunda taahhüt Veren Tek Yazılım Firmasıyız
  Personellerinizi Kontrol Altına Alabilir , Onlara İş Atayabilirsiniz
  Farklı Yazılım Firmaları İçin ; Uyap Etegrasyon Uygulaması ile Çözüm Hizmeti Vermekteyiz
 • Uyap Avukat Portal
  Uyap Toplu Sorgu
  KDV DAHİL 2000 TL
  uyap server programı
  Hızlı & Sorunsuz Teknik Destek Garantisi
  %100 Müşteri Memnuniyeti
  Memnun Kalmazsanız Paranız İade !
  Hem Etkin Hem Hesaplı Üstelik 2 Gün Ücretsiz Deneme !
  UYAP KATİBİM
  Hem Etkin Hem Hesaplı Üstelik 2 Gün Ücretsiz Deneme !

BİZ KİMİZ?


En eskisi En büyüğü değiliz fakat en iyisi olmaya çalışıyoruz!... değiliz fakat en iyisi olmaya çalışıyoruz!...

SHA Yazılım hukuk ve yazılım alanında uzmanlaşmış kadrosunun oluşturduğu yüksek sinerji ile etkin, yenilikçi, çözüm odaklı, pratik, kullanıcı dostu uygulama, hizmet ve çözümler üretmek amacıyla İzmir’de faaliyet göstermekte olan bir bilişim firmasıdır.Sektöründe öncü firma olma hedefiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir. SHA Yazılım, sektöründe öncü firma olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren, insana ve çevreye değer katan, yeşil bilişimi destekleyen sürdürülebilir çözümler arayışını devam ettiren, toplumsal refahı artırmak için katma değer üreten bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürmektedir. Uyap toplu sorgu programı olan uyap katibim programı ile yüzlerce hukuk bürosunun iş yükünü en aza indergeyen; modülleri ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda en etkin çözümleri sunmaya çalışmaktayız.

Uyap konusundaki deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde Farklı Yazılım Firmaları İçin ; Uyap Etegrasyon Uygulaması ile Çözüm Hizmeti Vermekteyiz...0
0
0
0

VİZYONUMUZ

SHA Yazılım, hukuk ve yazılım alanında uzmanlaşmış kadrosunun oluşturduğu yüksek sinerji ile etkin, yenilikçi, çözüm odaklı, pratik ve kullanıcı dostu uygulama, hizmet ve çözümler üretmek amacıyla İzmir'de faaliyet göstermekte olan bir bilişim firmasıdır.Sektöründe öncü firma olma hedefiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

SHA Yazılım, sektöründe öncü firma olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren, insana ve çevreye değer katan, yeşil bilişimi destekleyen, sürdürülebilir çözümler arayışını devam ettiren, toplumsal refahı artırmak için katma değer üreten bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürmektedir.

SAHİP OLDUĞUMUZ KALİTE BELGELERİMİZ

ISO BELGELERİ NEDİR ?

Etkin bir kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standarttır. Kuruluş bu standardın şartlarını sağladığında ISO 9001 belgesini alabilir. Belge kuruluşun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir. Firmamız Bu Değerli Belgeyi Almaya Hak Kazanmıştır.
Bağımsız belgelendirme kuruluşlarının yaptıkları denetim sonucu düzenledikleri ve kurumdaki bilgilerin güvenliklerinin sağlanmasına yönelik sistematik bir uygulamanın olduğunun kanıtını sağlamak üzere “kurum” adına düzenlenen sertifikaya veya belgeye ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi veya ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası denir. Firmamız Bu Değerli Belgeyi Almaya Hak Kazanmıştır.
ISO 10002 kuruluşunuzda geliştirebileceğiniz, şikayet nedenlerini ortadan kaldıracağınız alanları belirlemenize de yardımcı olan, müşteri şikayetlerini daha etkin ve daha verimli yönetmeniz için gerekli yönetim araçlarını tanımlayan, daha çok müşterinin sağladığınız hizmetten memnun kalmasına olanak sağlayan yönetim sistemidir. Firmamız Bu Değerli Belgeyi Almaya Hak Kazanmıştır.

KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLERDEN BAZILARI

Visual Studio SQL Alpemix Team Viewer .NET MVC Microsoft Office